Articles

Вільні робочі місця в Празі, оголошення про роботу в Празі

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Вільні робочі місця в Празі, оголошення про роботу в Празі

Вільні робочі місця в Празі - це оголошення про роботу для фахівців самих різних галузей як з вищою, так і середньою спеціальною освітою. На які вільні робочі місця в Празі Ви маєте найвищі шанси знайти роботу в Празі, як це зробити, і на яку зарплату можна розраховувати? Для цього Ви можете зайти на сайт міністерства праці Чеської Республіки - portal.mpsv.cz і знайти підходящі вільні робочі місця в Празі там. Або ж відвідайте найбільші чеські портали з пошуку роботи, де зосереджена велика кількість оголошень про роботу в Празі.

За даними Мінпраці Чехії, величезна кількість фахівців юридичних та економічних спеціальностей (це найпопулярніші напрямки в чеських вузах), тому на ці вільні робочі місця в Празі складно знайти роботу через високу конкуренцію. А ось фахівців в таких галузях, як хімічна промисловість, машинобудування або металургія, не вистачає. Такі спеціальності не користуються популярністю у абітурієнтів чеських вузів: часто за цими напрямками в вузах явний недобір. Тому на ці вільні робочі місця в Празі у Вас є великі шанси працевлаштуватися.

Дуже часто чеські роботодавці публікують оголошення про роботу в Празі для хіміків, хіміків-технологів, інженерів різних виробництв, металургів і конструкторів в області автомобільного виробництва, що володіють хоча б невеликим досвідом роботи. Не менш популярні оголошення про роботу в Празі для програмістів і айтішників.

Якщо Ви шукаєте оголошення про роботу в Празі лікаря, у Вас є великі шанси її знайти. Ще одна велика проблема в Празі - гостра нестача працівників на вакантні робочі місця лікарів. Так, за даними місцевого Мінпраці, середній вік лікарів становить 52 роки. Керівництву клінік часом буває дуже важко знайти працівника замість доктора, що вийшов на пенсію.

Інша дефіцитна категорія працівників в Празі - люди з середньою спеціальною освітою або кваліфіковані робітники: механіки, зварювальники, фрезерувальники, каменярі, малярі-штукатури, слюсарі-водопровідники, теслі, столяри і будівельники. Є чимало оголошень про роботу і вільних робочих місць в Празі і для жінок. Це можуть бути вакантні робочі місця покоївок, офіціантів, пакувальників і розкладників товарів в супермаркетах.

Всі наші вільні робочі місця - ТУТ.

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини