Articles

Прага - працевлаштування української кваліфікованої робочої сили

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Прага - працевлаштування української кваліфікованої робочої сили

Чеський уряд планує запустити нову програму прискореного працевлаштування, роботи в Празі та й всій Чехії українців, щоб зробити його більш легким для випускників середньої школи і вищих навчальних закладів з України.

Уряд сподівається, що завдяки цій програмі з працевлаштування в Празі, він таким чином заповнить прогалини на ринку праці завдяки новим кандидатам з України.

Для того, щоб програма працювала з працевлаштування в Празі українців, Богдана Райчинець з неурядової організації Українська ініціатива повідомляє, що уряд повинен говорити з іншими урядовими та неурядовими організаціями про це, оскільки не всі володіють інформацією і люди не мають можливість дізнатися про це. Потім, також консульські служби повинні взяти участь.

За словами Райчинець, Прага і вся Чехія активно шукає кваліфікованих фахівців, і нова програма з працевлаштування в Празі й Чехії це підтверджує.

Що стосується кваліфікованої робочої сили, на працевлаштування до Праги, на вільні робочі місця до Праги потрібні не тільки техніки чи інженери, лікарі і фізики, але, й, наприклад, кваліфіковані робітники по металу.

Райчинець також зазначила, що заробітна платня в Чеській Республіці в шість-сім разів вище, в порівнянні з зарплатнею в Україні. Завдяки великій українській громаді в країні (до 100 000 чоловік), процес адаптації українських спеціалістів при з працевлаштуванні в Празі не повинен бути занадто складним.

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини