Articles

Робота в Празі, праця в Празі

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Робота в Празі, праця в Празі

Шановні кандидати на роботу в Празі, вітаємо Вас на нашому веб-сайті, де Ви знайдете багато вільних робочих місць в Празі!

Робота в Празі - це нові кар'єрні можливості для Вас, завдяки яким Ви отримаєте масу переваг. Праця в Празі - досить складний процес. Але вже, якщо Ви знайдете роботу в Празі, то отримаєте можливість побачити Європу, покращити рівень володіння чеською мовою і непогано заробити.

Як отримати роботу в Празі? Процедура пошуку роботи в Празі та працевлаштування на кваліфіковані і некваліфіковані вільні робочі місця в Празі відбувається таким чином: є вільна вакансія, на яку, за низкою причин, не претендує громадянин Чехії. За погодженням з роботодавцем на цю вакансію можете претендувати Ви.

Ви можете здійснювати пошук роботи в Празі в інтернеті (наприклад, на сайті Міністерства праці Чехії) або через ліцензоване агентство з працевлаштування за кордоном, з яким співпрацюють чеські роботодавці.

УВАГА! Офіційно влаштуватись на роботу в Празі можна тільки при наявності робочої візи і дозволу на роботу.

Дозвіл на роботу оформляється в Регіональному відомстві у справах іноземців (подається заява, і управління праці вирішує - видавати дозвіл чи ні). У дозволі на роботу вказуються ваші особисті дані, дані роботодавця, місце і вид роботи, термін, на який вона видана.

На ринку праці Праги сьогодні затребувані такі вакансії: фахівці в області інформаційних технологій, будівництва, громадського харчування, сфери послуг. Також в Празі, як і всюди в Чехії, не вистачає лікарів.

Якщо Ви претендуєте на кваліфіковану роботу в Празі, необхідно підтвердити досвід роботи відповідними документами - дипломами, портфоліо робіт, а також надати трудову книжку.

Випускникам вузів країн СНД знайти працю в Празі за фахом без досвіду роботи буде непросто. Краще здобути досвід в своїй країні, а потім шукати працю в Празі. Також ви можете вступити до магістратури одного з вузів Праги, отримати диплом європейського зразка і без проблем працевлаштуватися за фахом не тільки в Празі, але і в будь-якій країні Євросоюзу.

Що вимагає робота в Празі на некваліфікованих вільних робочих місцях? Знання чеської мови на таких позиціях вітається, але не є обов'язковим. Якщо ж ви претендуєте на роботу в Празі за фахом, будьте готові до того, що вільне володіння чеським або англійською мовою буде основною умовою.

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини