Articles

Робота в Празі - які бонуси Вас очікують у чеського роботодавця

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Робота в Празі – які бонуси Вас очікують у чеського роботодавця

Ви подумовуєте над роботою в Празі? І правильно, тому що останніми роками чеські роботодавці розробили ще один спосіб для залучення кращих співробітників – пакети бонусів і пільг. Яка ситуація з індивідуальними бонусами, якими роботодавці зацікавлюють тих, хто шукає роботу в Празі?

За даними дослідження, серед 500 осіб, які шукали роботу в Празі в 2015 році, найбільш популярними були бонуси з точки зору фінансової винагороди. Друге місце зайняло професійне навчання і розвиток особистості, і третє - можливість працювати з дому. Іншими популярними індивідуальними бонусами, що надавались співробітникам, які мають роботу в Празі, незалежно від їх положення в організаційній структурі компанії, були додаткові вихідні дні, знижки на продукцію компанії, талони на харчування, а також страхові внески.

Згідно дослідження, вигоди роботи в Празі можуть варіюватися в широких межах, особливо в залежності від розміру, ресурсів і бізнес-культури компанії. Наприклад, деякі компанії в Празі пропонують працівникам широкий спектр бонусів - навіть розміщення, а також допомогу при переселенні. Деякі з найбільш популярних переваг, що надають роботодавці тим, хто шукає роботу в Празі, є спортивна та розважальна діяльності, розташування офісу в центрі, а частина компаній для шукачів роботи в Празі пропонує навіть "абстрактні вигоди", такі як безпечна робота у стабільній і зростаючій міжнародній компанії або у сучасному полікультурному робочому середовищі. В Празі є також компанії, які пропонують своїм співробітникам вільні робочі місця і можливість придбати акції компанії і вибрати відповідні пенсійні плани.

Інші бонусів для шукачів роботи в Празі не так популярні, як згадані вище, але є досить вагомими. Вони включають допомогу на випадок хвороби (в тому числі по догляду за членом сім'ї), особисті або робочі подарунки ювілярам, відшкодування на транспорт, знижка на кредит, курси. Іноді роботодавці шукачам роботи в Празі пропонують користуватись послугами няні для дітей дошкільного віку, можливість придбати продукти за зниженими цінами, скорочення робочого тижня без скорочення зарплати, гнучкий графік роботи, і так далі.

Як підсумок, зарплати і бонуси, що пропонуються шукачам роботи в Празі, стають все більш і більш конкурентоспроможними, на відміну від тих, що пропонують роботодавці в інших країнах Центральної та Східної Європи. Отже, якщо ви розглядаєте переїзд з метою працевлаштування в Празі – в одній з наймальовничіших європейських столиць - не вагайтеся, це того варте!

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини