Articles

Робота в Празі і вакансії майбутнього

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Робота в Празі і вакансії майбутнього

За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для середньої людини заробити на життя. Робота і вільні робочі місця в Празі вимагають змінюватись все більш швидкими темпами, і навички, необхідні сьогодні, можуть не знадобитися завтра. Насправді, і це дуже важливо, якщо Ви шукаєте роботу в Празі, Вам необхідно мати правильне ставлення і схильність до навчання новим навичкам. Заради тих, хто шукає роботу в Празі, потрібно дослідити основні тенденції на ринку праці, щоб з'ясувати, які вакансії будуть користуватися попитом в майбутньому.

Яка робота в Празі і працівники яких спеціальностей будуть користуватись попитом? Перш за все, це працівники в ІТ і інженери в областях, які "надзвичайно зростають", тим паче, що спостерігається велика нестача кандидатів в обох областях. Натомість, сфера маркетингу та HR, що пропонують надлишок кандидатів, а також традиційний маркетинг (ATL, BTL, PR) стає все менш важливим, і бек-офіс підтримка в галузі управління персоналом скорочується. На вільні робочі місця в Празі затребувані будуть співробітники в області інтернет-маркетингу, електронної комерції і маркетингової діяльності "Управління взаємовідносинами". В HR люди, які більш бізнес-підковані і такі, що можуть зрозуміти бізнес в цілому (консультування топ-менеджменту) також залишаться життєво важливим. До того ж, наявність бізнес-освіти відіграє все більш важливу роль в різних областях, в яких би Ви не шукали роботу в Празі. Все більше компаній в Празі не задоволені фахівцями, які можуть виконувати лише свої обов’язки згідно до конкретного опису роботи, і шукають партнерів, які могли би надати консультацію на рівні бізнесу.

На вільні робочі місця в Празі роботодавці все більше будуть потребувати кандидатів, які володіють навичками самостійного мислення і мають ідеї, які дозволили б компаніям бути конкурентоспроможними, не тільки забезпечуючи це завдяки високому рівню знань, а й інноваційним ідеям.

Також, враховуючи конкуренцію з боку ринків, що розвиваються, таких як Китай і Індія, Європа має йти в ногу з ідеями, що реалізуються на практиці в світовому масштабі, тому будуть обов'язковими інвестиції в творче керівництво.

Роботу в Празі важко знайти людям, які не мають необхідного досвіду роботи (люди у віці до 30 років), а також особам старше 50 років. Свої позиції будуть утримувати вільні робочі місця в Празі в сфері виробництва швидкореалізованих споживчих товарів або товарів повсякденного попиту (продукти харчування, алкоголь і т.д.), натомість маркетинг / HR – неперспективні сфери, оскільки тут велика пропозиція кандидатів і не вистачає вільних робочих місць в Празі. З точки зору освіти, людям з вищою освітою в області соціальних наук буде важче отримати роботу в Празі. Це обумовлено не тільки економічними спадами, але й  мінливістю технологій. Компанії покладаються все більше на ІТ-системи для потреб бізнесу. Це стосується вільних робочих місць в Празі в сфері фінансів, продажів, логістики.

Майбутнє вільних робочих місць в Празі

Які вільні робочі місця в Празі перспективні? Залежність від комп'ютерних технологій буде спостерігатись в індустрії набору та найму персоналу. Рекрутери звикли покладатися на газетні оголошення та резюме, відправлені звичайною поштою, але тепер більша частина набору здійснюється через LinkedIn, Facebook, Twitter, Google пошук, тощо. Все більше ефективність роботи в цій сфері буде залежити від розуміння соціальних медіа, пошук і використання онлайнових методів для залучення кандидатів, і це буде більш важливим за персональну мережу і досвід роботи в галузі. Тому вільні робочі місця рекрутерів залишаються перспективними.

Для того, щоб переконатися у тому, що комп'ютер стане вашим кращим другом у 21-му століття, потрібно поглянути на список найкращих роботодавців Чехії. Більшість провідних компаній (від маленьких до великих) знаходяться в IT / Software секторі. На вершині списку серед малих та середніх компаній минулого року були Amgen, A Farma, R&D. AquaSoft, Et Netera, Avast, Red Hat і Microsoft є одними з фірм розробників програмного забезпечення, що заохочують працівників.

Так що ж робити, якщо ви не дуже обізнані в математиці і не можете піти навчатись в сферу ІТ? В цьому разі варто отримати спеціальність в таких галузях, як продажі, інтернет-маркетинг або CRM. І тоді Ви гарантовано зможете знайти роботу в Празі. Адже традиційні засоби масової інформації, як друкована та телевізійна реклама, через високу вартість будуть використовуватись менше.

Інша можливість до розгляду - це компанії, що наймають більшість людей. З цієї точки зору, Škoda і Чеські залізні дороги є одними з найбільших роботодавців в ЧР.
 

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини