Vacancy

Pекрутер, HR менеджер по підбору персоналу та управлінню кадровими процесами в країнах: Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Україна

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Остання зміна: 

20.05.2016

Опис вакансії: 

Опис вакансії та опис робочих завдань:

Для забезпечення процесів підбору, та подальшого управління та супроводження в процесі працевлаштування найманих працівників в  країнах діяльності агентства: Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, України, міжнародне кадрове та аутсорсінгове агентство Workintense проводить конкурс на посади: рекрутер (кадровик), HR менеджер.

Завдання рекрутера (кадровика), HR менеджерa полягає в  кадровому  управлінні проектами компанії, забезпеченні процесу підбору і подальшого прийому на роботу  підходящих працівників по професіях робоче-мануального, технічного, сервісного, медичного, управлінського характеру. Постійне супроводжування в питаннях кадрових та людських ресурсів, включаючи вирішення візових формальностей для найманих працівників.

Робочі місця в Чехії розташовані здебільшого в околицях міст Прага, Плзень, Брно. В Словаччині в околицях Братислави. У Польщі в околицях Варшави, Вроцлава, Кракова. В Угорщині – Будапешт. Офіси агентства Workintense з підбору персоналу в Україні, знаходяться в містах Львів та Київ.

Що вимагаємо від потенційного працівника: 

Характеристика потенційного кандидата на посаду рекрутерa (кадровик), HR менеджерa

Вміння самостійно організовувати процес/завдання по виконанню робочих цілей. Працездатність на високому рівні.

  • Цілеспрямованість
  • Відповідальність
  • Стресостійкість
  • Чесність, пунктуальність
  • Комунікабельність
  • Здатність вирішувати складні задачі
  • Неконфліктність

Підходять чоловіки і жінки, які не обмежені  в можливостях службових відряджень. Необхідні знання володіння персональним комп'ютером та сучасними засобами комунікації.

Бажання жити і працювати в одній із країн де розміщені філіали компанії: Чехії, Словаччині, Польщі, Угорщині та відповідно бажання володіти мовою згідно обраного місця роботи.

Здатність вивчити місцеве законодавство та приймати участь у складанні договірних умов із замовниками, місцевими компаніями, роботодавцями, місцевими органами самоврядування та контролюючими органами.

Вища освіта, досвід роботи в адміністративній або управлінській сфері являється вигодою.

Особлива вигода: освіта за фахом андрагогіка.

Необхідна рекомендація від незацікавлених осіб, наприклад попередніх роботодавців.

Енергійним та талановитим кандидатам, які не мають досвіду, але мають потенціал для успішної праці на даній посаді пропонуємо прийняти участь в конкурсі, розкрити свій талант та переконати нас у доцільності Вашого працевлаштування.

Що пропонуємо потенційному працівникові: 

Що Вас чекає у разі прийняття на роботу, ми пропонуємо:

Динамічну роботу в міжнародній компанії Workintense, яка вже 25 років успішно веде підприємницьку діяльність в галузі аутсорсінгу, кадрових процесах, забезпеченні персоналом підприємств найманими працівниками, передусім з України.

Ми намагаємося бути лідерами у своїй сфері, тому запрошуємо у свій колектив співробітників які мають бажання та готові працювати на 101%.

Ми пропонуємо довготривалу роботу в Чехії, Словаччині, Польщі, Угорщині та в офісах агентства Workintense з підбору персоналу в Україні в містах Львів та Київ, з можливостями кар’єрного росту, гарантованим стабільним заробітком, різноманітними бонусними програмами, що дають можливість підвищити свій дохід.

Своїх співробітників ми забезпечуємо житлом за місцем роботи. Забезпечуємо повну підтримку при оформленні робочих віз.

 

Етапи проходження відбіркового конкурсу на посаду рекрутер (кадровик), HR менеджер та контакти для кандидатів

Якщо дана вакансія Вас зацікавила, Ви відповідаєте критеріям описаним в категорії «характеристика потенційного кандидата» та маєте бажання прийняти участь у відбірковому конкурсі, Вам необхідно надіслати своє резюме на адресу електронної пошти: lida.ignatyuk@workintense.cz

Після проходження першого відбіркового туру Вам буде надіслана анкета яку буде потрібно заповнити та відправити на адресу електронної пошти, яку ми Вам повідомимо.

Для проходження другого відбіркового туру Вас буде запрошено для проходження співбесіди, та практичне тестування особистих/професійних здібностей в м. Київ.

Після успішного проходження всіх етапів конкурсу, розпочнеться процес працевлаштування, до якого входить оформлення всіх необхідних документів: підписання трудового договору, оформлення робочої візи для роботи в Чехії, Словаччині, Польщі або Угорщині.

Контакт для тих, кому потрібна ця робота:

Lidiya Ignatyuk

email: 

lida.ignatyuk@workintense.cz
Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини