Articles

Сучасні тенденції, які Вам допоможуть отримати роботу в Празі

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія
Сучасні тенденції, які Вам допоможуть отримати роботу в Празі

Ви подумовуєте над роботою в Празі? Можливо, Вам допоможе інформація щодо останніх тенденцій на ринку праці Праги, які спостерігаються сьогодні:

  • Рівень зайнятості Чеської Республіки склав 72,5% в 2013 році, мета - досягти до 2020 року 75%.
  • Ринок праці Праги показує ознаки поляризації; попит зростає на висококваліфіковану робочу силу та в меншій мірі на низько кваліфікованих робітників.
  • Зростання зайнятості, як очікується, буде повільніше, ніж в ЄС в цілому.
  • Очікується створення більшості нових робочих місць в Празі найближчими роками в сфері охорони здоров'я та надання соціальних послуг
  • Відсутність висококваліфікованих працівників для роботи в Празі зі ступенем в галузі технічних і природничих наук залишається однією з основних проблем і потенційною перешкодою для технологічних і наукомістких виробництв і послуг.
  • В огляді навичок ОЕСР Чеська Республіка досягла середніх результатів; але низька частка людей з високим рівнем навичок може вказувати на відсутність здатності розвивати і підтримувати таланти.
  • ІТ-навички (особливо на високому рівні) залишаються в дефіциті як в столиці, так і в усій країні

З огляду на тенденції, що відбуваються останнім часом на ринку праці Праги і Чехії, для іноземців зараз є гарна можливість заповнити ті вільні робочі місця в Празі, на які зараз тут спостерігається дефіцит. Тому ми  пропонуємо можливість знайти роботу в Празі для іноземців. Щоб ознайомитися з повним списком вільних робочих місць в Празі, перейдіть, будь ласка, за посиланням. Пошук роботи в Празі не може бути легким, але ми зробимо все можливе, щоб спростити пошук роботи і знайти правильне рішення для Вас. З огляду на велику кількість доступних оголошень про роботу на нашому веб-сайті «Робота - Прага», ми впевнені, Ви зможемо знайти відповідну інформацію для Вашої подальшої кар'єри.

Робота в Празі в сфері IT

Як видно з сучасних тенденцій на ринку праці Праги, в столиці спостерігається дефіцит спеціалістів сфери IT. Спеціалізовані портали з пошуку роботи можуть допомогти Вам знайти роботу в Празі в сфері ІТ. Для отримання повного списку вільних робочих місць для іноземців в Празі, Ви зможете скористатись пошуком роботи в Празі в інтернеті. Пошук роботи в Празі в сфері ІТ в Чехії не може бути легким, але робота цих порталів може спростити пошук її для Вас. Вакансії в сфері ІТ є одними з найбільш популярними і знаходяться серед вільних робочих місць, які найчастіше шукають.

Робота в Празі в сфері освіти

Робота в Празі в сфері освіти – це теж популярні вільні робочі місця, якщо Ви прагнете працювати в Чехії або в Празі. В інтернеті знайдеться багато підходящих і якісних робочих місць, доступних для Вас. Для отримання повного списку робочих місць в секторі освіти, ви можете розпочати пошук вже зараз.

Робота в готелі в Празі

Ми також пропонуємо роботу в Празі і вільні робочі місця в Празі в готельній індустрії. Вакансії в готельному бізнесі є категорією робочих місць, популярних для іноземців, які шукають роботу в цьому пункті туристичного призначення. Готелі, пансіонати, хостели та інші варіанти розміщення доступні по всій країні у цій галузі. Якщо Ви шукаєте роботу в Празі або в іншому місці, її Ви можете знайти серед наших оголошень про роботу в Празі.

Робота для студентів в Празі

Знайти роботу з частковою зайнятістю в Празі для студентів можливо завдяки нашому веб-сайту. Є багато вільних робочих місць в Празі для студентів, які переселилися сюди, щоб здобути освіту, і прагнуть знайти роботу за гнучким графіком. В рівній мірі це стосується стажування тих осіб, які хочуть отримати певний особистий досвід в різних галузях промисловості, і наш веб-сайт надає Вам таку можливість.

Водій автонавантажувача 7 тонн - одна з найпривабливіших професій
Автонавантажувач 7 тонн використовується в різних областях сучасних операцій: • Перевезення вантажів на короткі...
Робота в Празі: причини імміграції до Чехії
Кількість іммігрантів, які виїжджають на роботу до Праги, значно виросла за останні 15 років - більш ніж в два рази з...
Робота в Празі - трудове право Чехії
Робота в Празі за трудовим договором Ви шукаєте роботу в Празі? Тоді потурбуйтесь, щоб трудові відносини між Вами...
Робота в Празі і вакансії майбутнього
За умови потрясінь, яких зазнає економіка, і взаємопов'язаних глобальних ринків, зараз складніше, ніж будь-коли для...

Всі новини